Jak działa ubezpieczenie Car Assistance dostępne w znanej firmie Ergo Hestia?

Podstawowym ubezpieczeniem dla każdego kierowcy w Polsce jest polisa odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo można wykupić usługi takie jak Autocasco czy NNW. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zakup kilku produktów w pakiecie, co pozwala na zmniejszenie ceny składki rocznej. W firmie Ergo Hestia możliwe jest także skorzystanie z oferty ubezpieczenia Car Assistance. Jest to odpowiedź na zwiększające się oczekiwania klientów, którzy oczekują dodatkowych usług bez potrzeby obciążania swojego budżetu.

Szybka pomoc na drodze

Usługa Car Assistance polega na organizacji i pokryciu kosztów udzielenia pomocy na drodze kierowcy, który nie może kontynuować jazdy. Ubezpieczenie w firmie Ergo Hestia działa w trybie całodobowym i można z niego korzystać zarówno podczas podróży, jak i w swoim miejscu zamieszkania. Możliwe jest zapewnienie holowania do warsztatu naprawczego i pojazdu zastępczego. Ergo Hestia pomoże w wymianie uszkodzonego koła lub uruchomieniu silnika po rozładowaniu akumulatora. 

Holowanie do warsztatu

Holowanie pojazdu jest realizowane w sytuacji, gdy przywrócenie auta do sprawności nie jest możliwe na miejscu awarii. Ergo Hestia zapewnia transport na maksymalną odległość 150 kilometrów, co w praktyce wystarcza do skorzystania z każdego typu warsztatu naprawczego. Warto dodać, że holowanie może dotyczyć nie tylko ubezpieczonego auta, lecz także innych samochodów uczestniczących w kolizji. Wynajem auta zastępczego przysługuje na okres naprawy, ale nie dłużej niż 3 dni. Dodatkowo Ergo Hestia zajmie się transportem kierowcy i pasażerów do ich miejsca zamieszkania lub miejsca wypożyczenia drugiego pojazdu. Usługi te powodują, że żadna osoba biorąca udział w nieszczęśliwym zdarzeniu nie pozostanie bez pomocy.

Korzystne odszkodowanie

Firma Ergo Hestia zapewnia ochronę utraty zniżki ubezpieczeniowej w ramach polisy Autocasco. Rabat nie zostanie zmniejszony także po zgłoszeniu szkody. W całym okresie trwania umowy możliwe jest utrzymywanie stałej sumy ubezpieczenia. Dzięki temu do obliczenia wysokości odszkodowania brana jest pod uwagę wartość pojazdu z dnia podpisania umowy. Odszkodowanie będzie więc odpowiadać realnym stratom w mieniu, co nie wynika jednoznacznie z warunków ubezpieczeń w innych firmach. 

Ważne usługi dodatkowe

W razie problemów natury prawnej Ergo hestia (duży wybór na stronie www.superpolisa.pl) daje możliwość wykupienia pomocy prawnika wraz z możliwością reprezentowania ubezpieczonego przed sądem. Ochroną można objąć przedmioty przewożone w uszkodzonym samochodzie, a w przypadku odniesienia obrażeń ciała ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia, ratownictwa medycznego i transportu do szpitala. Dzięki rozbudowanym usługom oferta firmy Ergo Hestia zyskuje coraz większe uznanie, szczególnie w grupie długoletnich kierowców codziennie poruszających się po drogach w naszym kraju.

Daniel

View more posts from this author