Jakie korzyści można odnieść po ubezpieczeniu auta w firmie Ergo Hestia?

Firma Ergo Hestia działa na polskim rynku od 1991 roku. Jej oferta jest stale rozszerzana, dzięki czemu może zaspokoić potrzeby coraz większej grupy klientów. Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych wciąż się zmienia i dziś nie wystarczy już tylko oferować podstawowych wariantów polis. Aby odnieść sukces, towarzystwo ubezpieczeniowe powinno pozwalać na elastyczną zmianę zakresu ochrony oraz dawać możliwość wykupienia usług dodatkowych w pakietach. Taką ofertę przygotowała firma Ergo Hestia.

Ubezpieczenia obowiązkowe

Pierwsze, na co zwracają uwagę właściciele aut, to możliwość wykupienia obowiązkowej polisy odpowiedzialności cywilnej. Zabezpiecza ona przed finansowymi konsekwencjami szkód, które zostały wyrządzone przez kierowcę pojazdu. Podstawowy zakres ubezpieczenia OC jest regulowany przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych. W firmie Ergo Hestia właściciel auta uzyskuje jednak dodatkową pomoc, która może polegać na wsparciu działu prawnego, zapewnieniu holowania pojazdu lub wynajęciu samochodu zastępczego.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Istnieje również możliwość skorzystania z usługi nazwanej Bezpośrednią Likwidacją Szkód. Dzięki niej szkodę z ubezpieczenia OC można zgłosić do swojego towarzystwa ubezpieczeniowego, zamiast firmy, z której korzysta sprawca kolizji. Jest to duże ułatwienie, szczególnie dla młodych kierowców dopiero rozpoczynających swoją karierę na drogach.

Ubezpieczenie Autocasco

W firmie Ergo Hestia można również wykupić dodatkowe ubezpieczenie, w tym Autocasco. Możliwe jest uzyskanie ochrony w ramach wariantu All Risk. Obejmuje on szkody powstałe poprzez wszelkie czynniki, które nie zostały wyłączone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Zniszczenia mogą być wyrządzone zarówno przez kierowcę, pasażerów, jak i nieznane osoby trzecie.

Warto dodać, że w firmie Ergo Hestia ubezpieczeniem można objąć przewożone bagaże, w tym urządzenia takie jak telefon lub tablet. Polisa Autocasco pokrywa koszty uzyskania nowych kluczy lub sterowników, a także przywrócenia auto do sprawności w przypadku uszkodzenia w wyniku aktu wandalizmu lub próby kradzieży.

Korzystne rozliczenia szkód

W całym okresie obowiązywania umowy może być zachowana stała suma ubezpieczenia. Dzięki temu, podczas kalkulacji odszkodowania z polisy Autocasco, przyjmowana będzie wartość pojazdu z dnia zawarcia umowy, a nie z momentu zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Wszystko to sprawia, że ubezpieczenie pojazdu w firmie Ergo Hestia jest jedną z najkorzystniejszych propozycji dostępnych na polskim rynku. W razie wątpliwości warto sprawdzić szczegółowe informacje na stronie internetowej firmy lub skontaktować się z wybranym konsultantem telefonicznie.

Daniel

View more posts from this author